Tere tulemast FunMaker OÜ kodulehele!

Oleme 2010 aastal loodud Eesti ettevõte, asukohaga Tartus. Oma üle 10 aastase tegutsemisaja jooksul oleme pälvinud klientide usalduse ennekõike kvaliteetse ja kiire teenindusega. Me ei jäta oma klienti kunagi hätta.

Arvestame alati oma koostööpartnerite soovidega ja leiame alati parimalahenduse toodete ja hindade osas. Meie eesmärgiks pole kliendile lihtsalt midagi maha müüja, vaid pakkuda parimat ja kliendile vajalikku, et klient tuleks meie juurde alati tagasi.

Hindame nii kliendi aega kui enda tööaega, tänu firma optimaalsetele üldkuludele suudame pakkuda alati parimat hinda!

Pakume kõik ühes teenust-ehk, et meie käest saab oma võistlusele nii medalid karikad, kui ka vajalikud muud meened! Teeme väiketrükiseid ka väiksemates kogustes, näiteks valmistame teile diplomid ja trükime vajadusel igale diplomile erineva nime jne.

Aegajalt pole teada palju võistlusel medaleid kokku kulub. Pole probleemi – meie tehtud medaleid saab taaskasutada, ehk klient toob ülejäägi meile tagasi ja vahetame kujunduse välja ja medaleid pole vaja ära visata nagu see juhtub tavaliselt tavaliselt graveeritud medalitega. Niimoodi säästame ka loodust ja kõik leiab 100% kasutust.

Meie koostööpartneriteks on väga erinevad klubid, alaliidud, firmad: Eesti Kutsekoolispordi Liit, Eesti Indiaka Liit, Eesti Suusaliidu kahevõistluse ja suusahüpete osakond, Biomechanics Group, SK Duo, Eesti rammumehe sarjad, erinevad kutsekoolid, Bounce Espoo võimlemisklubi Soomest jne jne!

Meie kliendiks tasub olla, sest me oleme usaldusväärsed, kiired, kvaliteetsed ja me ei trikita hindadega, me ei tee nö “ulmelisi” soodustusi-meie hinnad on püsivalt adekvaatsed ja soodsad! 

Kirjuta meile kas kodulehel oleval vormil või meilile: info@funmaker.ee või helista +372 56 111 866. Olete alati oodatud meile külla asju arutama: Aardla 23b, Tartu

Hindame koostööd ja meie klinte ning kliendid hindavad meid – suur tänu selle eest!